Naujienos

Visą savaitę ,,Boružėlių“ grupėje buvo vykdomas projektas ,,Sodo karalius – Obuolys“.

Grupėje vaikai kartu su mokytojomis spaudė sultis, džiovino obuolius, darė eksperimentus, ragavo obuolių tyrę ir obuolienę.

Ugdytiniai kartu su šeimos nariais kūrė, piešė darbelius iš obuolio. Nes buvo suorganizuota paroda ,,Linksmieji obuoliukai“

Vaikai visą savaitę plėtojo savo kūrybiškumą meninėje ir muzikinėje veikloje, atliko įvairias užduotis. Kartu su kaimynais ,,Bitučių“ grupės vaikais kūrė ,,draugystės obuolį“. Mokėsi dainelių, žaidimų, eilėraščių, mįslių, erzinimų, skaičiuočių, pajuokavimų, kurių pagrindinė tema-obuolys. Prasminga buvo sužinoti apie šio vaisiaus naudą žmogaus organizmui.

Projektą vainikavo ,,Obuolio puota” vakaronė kartu su šeimos nariais. Mokytoja Elena (personažas Obuolys) pasakojo vaikams, kaip reikia prižiūrėti ir mylėti sodą. Ugdytiniams buvo smalsu sužinoti, kaip gaminamas obuolių sūris, ragauti obuolių pyragą ir obuolinius sausainius, skanauti džiovintus obuolius ir obuolienę, ir atsigaivinti obuolių sultimis su kmynų arbata. Smagu, kai visi noriai ir aktyviai dalyvavo projekte.

O liaudies išmintis byloja: Obuolys į namus, liga iš namų, valgykime obuolius ir būkime sveiki.