Naujienos

Ypatingas švenčių laukimo metas – Adventas. Šiuo laikotarpiu kiekvienas susimąsto, ką gali nuveikti gero ir prasmingo. Sakoma, gerumas užkrečiamas. Žmonės, patyrę kitų gerumą, rūpestį, jautrumą, atleidimą ir patys nebegali elgtis kitaip.

Mažeikių lopšelio – darželio „Gintarėlis“ bendruomenė organizavo gerumo akciją „Sušildykim širdis gerumu“, kurios tikslas – paskatinti vaikus, jų tėvus, darželio bendruomenę, ruošti dovanėles vienišiems senoliams. Akciją inicijavo mokytojos Sonata Kairienė, Regina Mažirimienė ir Esmeralda Butaitė.

Darželio darbuotojai, vaikų tėveliai mezgė kojines, šlepetes, kepures ir pirštines vienišiems senoliams. Vaikai, dailės studijoje gamino atvirutes, kepė ir dekoravo kalėdinius  meduolius.

Saulėtą, žiemišką gruodžio 21 dienos rytą ,,Boružėlių“ grupės vaikai su mokytojomis iškeliavo ,,sušildyti širdis gerumu“ perduodant dovanas senoliams. Juos sutiko vaikščiojančius parkelyje, vedžiojančius augintinius, aplankė pažįstamus vienišus kaimynus. Vaikų įteiktos dovanėlės labai nustebino ir nudžiugino senolius.

Kasdieną mokome vaikus, skaičiuoti, piešti, pažinti spalvas, tačiau labai svarbu išmokyti vaikus ir dalintis, skirti gera nuo blogo, ne tik gauti, bet ir duoti.