Naujienos

Pavasarėjanti gamta, su paukščių giesmėmis, su gervių klyksmu pro baltą beržą, atbunda žemė, skelbianti pavasarį ir Velykų šventę. Velykos – gražiausia pavasario šventė. Vaikai labai jų laukė. Puošė Velykų medžius, augino žolytę, margino kiaušinukus.

Balandžio 19 dieną, Mažeikių l/d. „Gintarėlis“  kieme, vaikus aplankė „Velykų bobutė“ (mokytoja Virginija Mačiukienė), „Kiškutė“ (mokytoja Esmeralda Butaitė), ir „Višta“ (mokytoja Rūta Drungilienė).

 „Velykų bobutė“ atsinešė  pintinę margučių, kuriuos jai padėjo dažyti ir marginti „Kiškutė“, o „Višta“ džiaugėsi gausiai pridėjusi kiaušinukų, kad visiems užtektų ir linksmi būtų. „Velykų bobutė“ sveikino vaikus su pavasario švente, papasakojo apie Velykų tradicijas, visi kartu su „Kiškute“ ir „Višta“ žaidė, dainavo, nešė ir rideno margučius. Draugiškai parungtyniavus, vaikams personažai išdalino užduotėles, kurias taikant inovatyvias priemones ir STEAM metodus, reikės pagaminti Velykų „Margutį“, naudojant gamtines medžiagas ar kitas patinkančias priemones.

Smagiai pasibuvus, „Velykų bobutė“ apdovanojo visus vaikučius atsineštomis Velykinėmis vaišėmis.